ViaDia Joensuu ry

Varikko Pohjois-Karjalan yhteystiedot

Varikko Pohjois-Karjala
Projektipäällikkö Tarja Kamppuri, puh. 050-462 2892, tarja.kamppuri(at)viadia.fi

Varikko Joensuu
Ohjaaja Matias Karppinen puh. 050-4531385, matias.karppinen(at)viadia.fi

Naisten ryhmät
Ohjaaja Pia Irjala puh. 050-3251016, pia.irjala(at)viadia.fi

Varikko Outokumpu
Ohjaaja Piia Hassinen, puh. 050 4643101, piia.hassinen(at)viadia.fi
Osoite: Kiisukatu 17, 83500 Outokumpu

Varikko Kitee
Ohjaaja Henry Blomerus, puh. 050-4531492, henry.blomerus(at) viadia.fi
Osoite: Palomäentie 9, 82500 Kitee

Varikko Juuka
Ohjaaja Virpi Laaja, puh. 040-3573320, virpi.laaja(at)viadia.fi
Osoite: Vanhatie 2, 83900 Juuka

Varikko Pohjois-Karjala
Sihteeri ja taloudenhoitaja Johanna Lomba, puh. 045-3545688, johanna.lomba(at)viadia.fi
Osoite: Leinikkitie 1, 80130 Joensuu