ViaDia Pirkanmaa ry

Yhteystiedot

ViaDia Pirkanmaa ry

Puutarhakatu 17
33210 Tampere


Pekka Matilainen / Toiminnanjohtaja

044 3556125
pekka.matilainen@viadia.fi

Mikko Ruhanen / Hallintopäällikkö
Kuntouttava työtoiminta
050 5116617
mikko.ruhanen@viadia.fi

anna-niiranen

Anna Niiranen / Työvalmennuksen esimies
Kuntouttava työtoiminta
050 3136513
anna.niiranen@viadia.fi

Marita Mäntynen / Psykiatrinen sairaanhoitaja

050 5764847
marita.mantynen@viadia.fi

kirsi-ohvo
Kirsi Ohvo / Ohjaaja
Asumissosiaalinen työ
050 5704970
kirsi.ohvo@viadia.fi

Tiina Oslanus-Matilainen / Järjestösihteeri
Laskutus, reskontra
050 5959989
tiina.oslanus-matilainen@viadia.fi

fullsizerender
Maarit Ilkka / Työvalmentaja, myymälä
050 5767016
maarit.ilkka@viadia.fi

img_0401-ulla
Ulla Terävä / Työvalmentaja, siivous ja ruokahuolto
050 3086883
ulla.terava@viadia.fi

img_0406-ada
Adalmiina Hietaniemi / Työvalmentaja, keittiö
adalmiina.hietaniemi@viadia.fi

sini

Sini Svahn / Ohjaaja, opiskelija
050 501 7025
sini.svahn@viadia.fi

fullsizerender
Leena Rauhala / Hallituksen puheenjohtaja
leena.rauhala@viadia.fi


ViaDia-tori Tampere
Puutarhakatu 17
33210 Tampere
0401797771
viadia-tori@hotmail.com

ViaDia kuljetus
+358 (0) 50 5764417

 

Tilitiedot:
IBAN: FI86 4503 0010 1638 00
Viitteet:
Lahjoitukset 1119
Sopanjako 1410
Adressit 1300
ViaDia-tori 1313
Lähiötalo 1999
Jäsenmaksut 1009

Yhteistyötahot:

ViaDia ry
Tampereen kaupunki
STEA
Toivontupa ry
Kylmäkosken vankila
Suomen Punainen Risti

Taustayhteisö:
Tampereen Vapaakirkkoseurakunta

ViaDia Pirkanmaa ry (perustettu 2013) on Vapaakirkon diakoniajärjestö, jonka kattojärjestönä toimii valtakunnallinen ViaDia ry (perustettu 1936). Kotipaikkamme on Tampere. Y-tunnus: 2634159-1